Za spletno temo sva si sošolko izbrali temo Divi, ki je zelo zanimiva, saj omogoča manipuliranje, nadgrajevanje ter spreminjanje osnovne spletne strani. Njegova uporaba je enostavna in hitra, ker lahko z njo zgradimo vsako posamezno stran po svoji želji in svojem okusu. Tudi če smo v postavljanju strani »novinci« oziroma neizkušeni lahko za vsako težavo poiščemo ustrezno rešitev na spletu. Zelo pomembno se mi zdi, da smo se na vajah učili kako postaviti spletno stran ter jo oblikovati. To bomo v svojem poklicu še velikokrat počeli posebno, ko bomo poučevali računalništvo v šolah. Spodaj dodajam še opis refleksije, ki je nastal, ko sem izdelala izdelke v programih Gimpu in Inkscapu. Pri izdelku sem imela največ težav z izdelovanjem spletnega logotipa, saj sem si zelo zakomplicirala delo. Z ostalimi izdelki v Inkscapu nisem imela težav.

Samo objavljanje na spletni strani mi je tudi predstavljajo veliko težav, saj se mi je postopek na točki sesu. Na žalost celega postopka nisem mogla opisat, ker mi je wordpress za vsako spremembo, ki sem jo objavila vrgel napako. Stran se mi je cela sesula in zbrisala tako, da je postala popolnoma prazna. Težavo sem poskušala rešiti na več načinov. Eden od teh je bil da sem se na novo lotila pisanja in objavljanja postopka izdelovanja svinčnika. Najprej sem to storila na spletni strani z Visual Builderjem, nato pa tudi na nadzorni plošči pod kategorijo: Strani. Po dolgem času poskušanja in neuspehov sem obupala. Pod vsako sliko torej seveda manjkajo slike licenc in povezava na video, katerega sem želela na koncu dodati, da bi obiskovalec spletne stran videl dokončen postopek izdelka. Prav tako pa tudi razne povezave na youtube posnetke.  Zelo se opravičujem da je do tega prišlo, vendar na žalost tega ne znam popraviti. Vse imam sicer shranjeno v wordu, ki ga prilagam na v tej datoteki: Grafika. Postopek je enak vsebini opisani v razdelku Grafika: Izdelava svinčnika. V njem lahko najdete dokončen opis izdelave svinčnika.